Algaja küsimused

Juhendid / küsimused / ettepanekud. Ärge siis Stiigo projekti toetamist ära unustage ;)

Algaja küsimused

Postby soe1 » 21 Jan 2013, 21:36

Tere
Olen siiani kasutanud MERITi tarkvara, aga sooviks kah minna üle tasuta tarkvarale. Igaljuhul tänud selle programmi eest. Kuna ise olen rohkem andmete sisestaja (tuttav vaatab siis aastas korra üle mis tehtud) siis võib küsimus olla minu oskamatuses.
Küsimus siis selles, et kui sisestan müügi arvet siis salvestamisel ütleb, et artikkel on laos kirjeldamatta. Artiklite all aga toode ilusti sisestatud. Mis ma valesti SPAM.
soe1

Re: Algaja küsimused

Postby admin » 21 Jan 2013, 22:47

Tere,

soovitan lugeda seda õpetust "artiklil" ja "artiklil" vahe:

http://www.stiigo.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=47

Defineerige enda artiklitüüp (ntx minu kaup, kui uue artikli sisestate määrate alati tüübiks minu kaup), asi sellest, kui valite artikli tüübiks kaubad, siis automaatselt stiigo hakkab pidama nö 0 lao arvestust. St enne ei saa kaupa müüa, kui ostuarvega kaup ka sissetulnud.

Tervitab,
Ingmar Tammeväli
admin
Site Admin

Postby Janek » 11 Jun 2014, 00:48

Tere
Olen täitsa uus stiigo kasutaja, õigemini üritan hakata kasutama.

Nimelt probleem selles, et koostades müügiarvet, ei ole võimalus seal lisada tasutud summat ja kinnitamisel jääb märge Tasumata
Janek

Postby Janek » 12 Jun 2014, 15:50

Tere taas,
sain selle arve asjale pihta lõpuks.
Üks asi tekkis sellega seoses siiski. Kas on võimalik arvele lisada märge lihtsalt arve asemel nt. Sularahaarve, kaardimakse . Programmis sees on see võimalik, aga prinditavas versioonis jääb siiski lihtsalt Arve

Lp Janek
Janek

Postby Eerik » 07 Apr 2015, 22:17

Mõtlesin ka siin ühe lihtlabase küsimusega lagedale tulla. Oskab keegi öelda, kuidas täpselt käib ettemaksu sisestamine? Näen, et "Ettemaksu" nimeline artikkel on täiesti olemas, kuid mitte ei ole veel aru saanud, kuidas seda praktikas rakendada.
Eerik

Return to Raamatupidamistarkvara Stiigo